KUIDAS TELLIDA?
Saada meile kiri või helista ja me võtame Sinuga ühendust. Kõige lihtsam on kasutada konkreetse toote all olevat kontaktivormi.

KUI PIKK ON TARNEAEG?
Tarneaeg on 2-3 nädalat. Osa tooteid hoiame ka laos. Need tooted saab olenevalt kohaletoimetamise viisist kätte 1-7 päeva jooksul.

KAS TERRASSI EHITAMISEL TUGIJALGADEGA ON VUNDAMENT VAJALIK?
Võib kasutada ainult tugesid, kui aluspind on tugev ja stabiilne. Savine, väga märg ja väga liivane aluspind eeldab siiski vundamenti. Kindlasti tuleks ära koorida kasvukiht ja asendada see killustikuga (seda võib teha ka ainult tugede piirkonnas). Kui pinnas on väga niiske, siis tuleks kindlasti tagada ka vee äravool.

KAS MA SAAN GRES PLAADID PAIGALDADA KA PUITKARKASSILE?
Jaa, õige sammuga kvaliteetsest puidust sõrestik kannab gres plaate sama hästi kui terrassikandurid. Tarvis on ainult läbi mõelda ühtlase vuugi tagamine. 

KAS ON MINGI LIHTNE VIIS TÕESTUD TERRASSI SERVADE VIIMISTLEMISEKS?
On küll. Pakume spetsiaalseid klambreid tugijalgadele servatüki kinnitamiseks. Klamber jääb täiesti peitu, nii et serva viimistlus jääb väga kena, puhas ja professionaalne.

MA TAHAN TUPPA PÕRANDALE SAMASUGUST PLAATI, NAGU KAVATSEN TERRASSILE PANNA. KAS SEE ON KA VÕIMALIK?
Jaa! Me ei ole küll spetsialiseerunud keraamilisele plaadile üldisemalt, aga samast tehasest tulevad ka superilusad kvaliteetsed ja trendikad seina- ja põrandplaadid. Tule, sirvime koos katalooge ja saame koos terrassiplaatidega tellida Sulle ka muud sobivad plaadid. 

KUI PALJU TUGIJALGU PEAN MA ARVEASTAMA PLAATIDE ALLA?
Tavakasutuseks peab toetuspunkte olema 2 cm paksuse plaadi all vähemalt iga 60 cm tagant ja kindlasti iga nurga all.
Näiteks: kui plaadi mõõdud on 180x40 cm, siis peab tugijalg olema iga nurga all, ning pikemal küljel lisaks veel 2 jalga, kokku on sellisel plaadil 8 toetuspunkti.
Näide 2: 75x75 cm plaadi all on jalg iga nurga all ning plaadi keskel.
Näide 3: 90x45 cm plaadi all on jalg iga nurga all ning pikemal küljel veel lisaks 1 jalg.
Kõrgema kasutuskoormuse (avalikud terrassid) puhul võiks jalgu olla tihedamalt.JUHIME KA TÄHELEPANU, ET KATALOOGIPILT VÕIB ERINEDA TEGELIKKUSEST, SAMUTI VÕIB OLLA ERINEVATE PARIIDE VAHEL TOONIERINEVUST.